Promocja CK - 2012

Turniej gry komputerowej "Need For Speed World"

10.08.2012

Artyku na gminnej stronie internetowej

www.dobragmina.pl

? Zobacz artyku


W dniach 21.07.2012 r. - 22.07.2012 r. w Centrum Ksztacenia w Bienicach rozegrany zosta Turniej gry komputerowej "Need For Speed World".
Turniej zosta podzielony na Eliminacje (sobota) oraz Fina (niedziela).
W rozgrywkach dwudniowego turnieju wzio udzia 11 zawodnikw i po sobotnich eliminacjach czyli kilkugodzinnych zmaganiach, walce i dobrej rozrywce wyonio si 5 najlepszych zawodnikw w grach wycigowych ktrzy przeszli do finau.
Niedzielny fina by tak zacity oraz emocjonujcy e po kilkunastu wycigach klasyfikacja generalna bya bardzo wyrwnana i do ostatnich wycigw kady mg zaj pierwsz lokat a po podliczeniu punktacji okazaa si potrzeba zorganizowania dogrywki.
Zainteresowanie turniejem byo due nie tylko wrd zawodnikw ktrzy chtnie wzili udzia w rozgrywkach ale take wrd kibicw ktrzy pojawili si i dopingowali swoich faworytw, za co wszystkim przybyym dzikujemy. Za szczeglne osigi zawodnicy zostali wyrnieni dyplomami, gadetami i nagrodami rzeczowymi, a najlepsze wyniki zajmujc kolejne lokaty osignli:
Pierwsze miejsce - Seweryn Kostrzanowski
Drugie miejsce - Daniel Raszka
Trzecie miejsce - ukasz Raszka
Wyrnienia otrzymali: Bartosz Chiniewicz i Marcin Czyak

Organizatorzy:
Centrum Ksztacenia w Bienicach
Soectwo Bienice
Urzd Miejski w Dobrej

Przygotowa:
Emil Kaczemba
Centrum Ksztacenia w Bienicach
www.bienice.wint.pl