Promocja CK - 2012

CK Bienice uczestnikiem programu Clean Planet

10.08.2012

Artyku na gminnej stronie internetowej

www.dobragmina.pl

? Zobacz artyku

Program Clean Planet firmy Konica Minolta jest wyrazem poczucia odpowiedzialnoci za rodowisko naturalne. Program ten gwarantuje podejmowanie wszelkich krokw na rzecz ochrony naszej planety w kadym aspekcie naszej dziaalnoci - od kompleksowych systemw ochrony rodowiska po energi i zasoby zuywane przez nasze produkty.
Centrum Ksztacenia w Bienicach wysya zuyte kasety z tonerem oraz zuyte bbny od drukarki, jako uytkownik tych produktw moemy w istotny sposb przyczyni si do ochrony rodowiska. Kasety s utylizowane w sposb wydajny i kompletny, co pozwala zaoszczdzi cenne zasoby naturalne.
Doceniamy wkad kadej osoby i dzikujemy za okazan nam w tym wzgldzie pomoc. Nagrod jest wiadomo, e wsplnie dbamy o rodowisko naturalne.
wicej informacji na www.cleanplanet.com
Centrum Ksztacenia w Bienicach
www.bienice.wint.pl