Promocja CK - 2011

02.11.2011

Artyku na gminnej stronie internetowej

www.dobragmina.pl

? Zobacz artyku

Szanowni Pastwo,

w ramach projektu ?Centrum Wspierania Inicjatyw Wiejskich szans wzmocnienia potencjau organizacji pozarzdowych Powiatu obeskiego? mamy przyjemno zaprosi do udziau w bezpatnym szkoleniu informatycznym z zakresu podstaw programu word, excel i obsugi internetu.

Szkolenie odbdzie si w dniach: 13, 26 i 27 listopada 2011 r. w godzinach: od 09.00 do 15.00 w Centrum Ksztacenia w Bienicach. Szkolenie poprowadzi Pan Rafa Kysiewicz z Koszalina, trener kursw informatycznych. Podczas spotkania Uczestnicy otrzymaj materiay szkoleniowe oraz poczstunek.

Zgoszenia do udziau w szkoleniu przyjmowane s w Urzdzie Miejskim w Dobrej do dnia 10 listopada 2011 r. tel 091 39 14 687 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ilo miejsc ograniczona. O przyjciu na szkolenie decyduje kolejno zgosze.

Informacje o projekcie:
www.lobez.org