Promocja CK - 2008

31.10.2008

Artyku na gminnej stronie internetowej

www.dobragmina.pl

? Zobacz artyku

Zapewniamy bezpatny dostp do wysokiej klasy sprztu komputerowego z szybkim czem internetowym oraz kompleksow pomoc przy korzystaniu z dostpnych zasobw (jeeli wystpi taka potrzeba). Do dyspozycji jest take biblioteczka multimedialna, czyli m.in. encyklopedie PWN, atlasy wiata, atlasy historyczne, sowniki szkole i obcojzyczne.

Dla osb chtnych zdobywaniem i uzupenianiem swojej wiedzy wyszukiwanie w Sieci Internet interesujcych danych, informacji, publikacji i korzystanie z wyej wymienionego oprogramowania wspomagajcego ksztacenie, tzw. biblioteczki multimedialnej czy te korzystanie z kursw on-line, umoliwi uzupenienie bd poszerzenie wiedzy i kwalifikacji.

Jeeli obsuga komputera jest Ci obca ? nie przejmuj si!
Pracownicy Centrum Ksztacenia su pomoc!
Tworzymy moliwoci ? wykorzystaj je!
Internet i wiedza s w zasigu rki...

Siedzib Wioski Internetowej jest wietlica wiejska w Bienicach. Pracownia jest udostpniona od poniedziaku do pitku w godzinach 10:00-18:00, w soboty i niedziele w godzinach 10:00-14:00
wicej informacji udzieli pastwu pracownik CK.

Centrum Ksztacenia
?Wioska internetowa ksztacenie na odlego na terenach wiejskich?
Bienice 11
72-210 Dobra
tel./fax.: (0-18) 35 33 968
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.wioskainternetowa.pl

Przygotowa: Emil Kaczemba