Dodatkowa Działalność CK - 2015

Turniej Gry "TEKKEN 6" na platformie XBOX 360

23.08.2015

W dniach 22.08.2015 r. - 23.08.2015 r. w Centrum Ksztacenia w Bienicach rozegrany zosta Turniej Gry "TEKKEN 6" na platformie XBOX 360.

Turniej zosta podzielony na Eliminacje (sobota) oraz Fina (niedziela).
W rozgrywkach dwudniowego turnieju wzio udzia 11 zawodnikw i po sobotnich eliminacjach czyli kilkugodzinnych zmaganiach, walce i dobrej rozrywce wyonio si 5 najlepszych zawodnikw w grze zrcznociowej ktrzy przeszli do finau.
Gra bya bardzo wyrwnana poniewa niejednokrotnie o losach rozgrywki decydowaa runda dodatkowa - dogrywka. Niedzielny fina by zacity oraz emocjonujcy a po kilkunastu rundach wyonili si najlepsi z najlepszych w Tekkena na konsoli XBOX 360.

Zainteresowanie turniejem byo due nie tylko wrd zawodnikw ktrzy chtnie wzili udzia w rozgrywkach, ale take wrd kibicw ktrzy pojawili si i dopingowali swoich faworytw, za co wszystkim przybyym dzikujemy.
Za szczeglne osignicia zawodnicy zostali wyrnieni dyplomami, gadetami i nagrodami rzeczowymi, a najlepsze wyniki w grze "TEKKEN 6" zajmujc kolejne miejsca osignli:
Pierwsze miejsce - ukasz Raszka
Drugie miejsce - Piotr Podle
Trzecie miejsce - Karolina Grenda
Wyrnienie - Wiktoria Grenda i Maciej Wojtacki

Organizatorzy:
- Centrum Ksztacenia w Bienicach
- Soectwo Bienice
- Urzd Miejski w Dobrej