Dodatkowa Działalność CK - 2014

13.12.2014

W dniu 13.12.2014 r. w Centrum Ksztacenia w Bienicach odbyy si warsztaty wykonywania ozdb witecznych z papieru w ramach partnerstwa z LGD Centrum Inicjatyw Wiejskich i dziaania aktywizujcego "Mae Granty" realizowanego na terenie Powiatu obeskiego.

Warsztaty byy bezpatne i wzio w nich udzia 10 uczestnikw. Dzieci i modzie uczyy si robienia ozdb witecznych z papieru i innych materiaw. Koloroway, wycinay, kleiy i skaday takie rkodziea jak: choinki, bawanki, acuchy, bombki, kule kwiatowe i inne ozdoby witeczne. Po ukoczeniu warsztatw wszyscy zabrali swoje ozdoby aby przystroi swoje domy.

Uwaamy, e cel dziaania aktywizujcego zosta osignity poniewa dziki tym warsztatom uczestnicy zdobyli bardzo przydatn wiedz i umiejtnoci wykonywania wasnorcznych ozdb witecznych. Ponadto spotkanie edukacyjne wpyno na integracj dzieci i modziey na wsi. Fundusze na ten cel zostay pozyskane z Lokalnej Grupy Dziaania Centrum Inicjatyw Wiejskich w obzie.

Organizatorzy:
- Centrum Inicjatyw Wiejskich w obzie
- Grupa Nieformalna Dobra: E.K. & P.Ch. & A.Z.
- Centrum Ksztacenia w Bienicach

wicej informacji na www.lobez.org