Dodatkowa Działalność CK - 2014

CK Bienice uczestnikiem programu Clean Planet

06.11.2014

Program Clean Planet firmy Konica Minolta jest wyrazem poczucia odpowiedzialnoci za rodowisko naturalne. Program ten gwarantuje podejmowanie wszelkich krokw na rzecz ochrony naszej planety w kadym aspekcie naszej dziaalnoci - od kompleksowych systemw ochrony rodowiska po energi i zasoby zuywane przez nasze produkty.

Centrum Ksztacenia w Bienicach wysya zuyte kasety z tonerem, jako uytkownik tych produktw moemy w istotny sposb przyczyni si do ochrony rodowiska. Kasety s utylizowane w sposb wydajny i kompletny, co pozwala zaoszczdzi cenne zasoby naturalne.

Doceniamy wkad kadej osoby i dzikujemy za okazan nam w tym wzgldzie pomoc. Nagrod jest wiadomo, e wsplnie dbamy o rodowisko naturalne.

wicej informacji na www.cleanplanet.com