Dodatkowa Działalność CK - 2013

Turniej Gry "FIFA 13" na platformie PS3

01.09.2013

W dniach 31.08.2013 r. - 01.09.2013 r. w Centrum Ksztacenia w Bienicach rozegrany zosta Turniej Gry "FIFA 13" na platformie PS3.

Turniej zosta podzielony na Eliminacje (sobota) oraz Fina (niedziela).
W rozgrywkach dwudniowego turnieju wzio udzia 8 zawodnikw i po sobotnich eliminacjach czyli kilkugodzinnych zmaganiach, walce i dobrej rozrywce wyonio si 5 najlepszych zawodnikw w grze zrcznociowej ktrzy przeszli do finau.
Gra bya bardzo wyrwnana poniewa niejednokrotnie o losach meczu decydowaa dogrywka i rzuty karne. Niedzielny fina by zacity oraz emocjonujcy a po kilku meczach wyonili si najlepsi z najlepszych w pik non na konsoli PS3.

Zainteresowanie turniejem byo due nie tylko wrd zawodnikw ktrzy chtnie wzili udzia w rozgrywkach, ale take wrd kibicw ktrzy pojawili si i dopingowali swoich faworytw, za co wszystkim przybyym dzikujemy.
Za szczeglne osignicia zawodnicy zostali wyrnieni dyplomami, gadetami i nagrodami rzeczowymi, a najlepsze wyniki w grze "FIFA 13" zajmujc kolejne miejsca osignli:
Pierwsze miejsce - Przemysaw Sadowski
Drugie miejsce - Adam Podemski
Trzecie miejsce - Konrad Florczak
Wyrnienie - Dawid Broyna i Piotr Mordarski

Organizatorzy:
- Centrum Ksztacenia w Bienicach
- Soectwo Bienice
- Urzd Miejski w Dobrej