Witamy na stronie internetowej
Centrum Ksztacenia w Bienicach

Projekt "Wioska internetowa - ksztacenie na odlego
na terenach wiejskich"

Tworzymy moliwoci - wykorzystaj je!
Internet i wiedza s w zasigu rki...
O Nas

Centrum Ksztacenia w Bienicach jest placwk o charakterze kulturalno-owiatowym, zapewniajc moliwo ustawicznego ksztacenia w formie on-line i stacjonarnej celem uzupenienia lub podwyszenia poziomu wiedzy i kwalifikacji.

Nasze Centrum jest odpowiednio przystosowane i wyposaone w nowoczesny sprzt komputerowy i teleinformatyczny z bogatym zestawem oprogramowania i szerokopasmowym dostpem do Internetu. Stwarza rwnie moliwo nieodpatnego dostpu do stworzonej na potrzeby projektu platformy e-edukacyjnej.

Z pakietu oferowanych w naszym Centrum usug moe skorzysta kada osoba zainteresowana zdobywaniem i uzupenianiem swojej wiedzy.

Zapraszamy do odwiedzania Centrum Ksztacenia i korzystania z naszych zasobw